(nie)Ludzkie Oblicza - wieczór poetycko-muzyczny w Chatce Żaka!

Zapraszamy serdecznie na wieczór poetycko-muzyczny, połączony z wystawą fotograficzną!

Część artystyczna wieczorku oparta będzie na poezji Wiktorii Sadowiak, inspirowanej rozterkami, doświadczeniami charakteryzującymi się wielością barw i odcieni oraz odczuciami i emocjami, które towarzyszą każdemu człowiekowi, pozwoli na uzyskanie innej perspektywy na takie pojęcia jak zdrada, egoizm, naiwność czy szeroko pojęta tęsknota i miłość - utwory dadzą szansę na zagłębienie się w takie zakątki duszy, do których w codziennym pędzie często nie docieramy.

Piosenki takie jak “Modlitwa” Bułata Okudżawy czy też “Mimo to” Alicji Majewskiej zaprezentowane przez Patrycję Niedziółkę, której na gitarze akompaniował będzie Kacper Siuś, pomogą zrozumieć emocje, które są wewnątrz nas wszystkich i przez wiele pokoleń były takie same, a zarówno tak odmienne. Teksty piosenek napisanych kilka lat temu, dzisiaj być może już zapomnianych, są cały czas aktualne dla publiczności w każdym wieku.

Wystawa, autorstwa Krystiana Kornecia, przedstawia portrety, które wykonane zostały w jednej konwencji artystycznej i ukazują różnorodne emocje młodych ludzi.

  • Kiedy? 29.03.2923 r., godz. 18:00
  • Gdzie? Mała Sala Widowiskowa Chatki Żaka
  • Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie!

    Aktualności

    Data dodania
    24 marca 2023