Zgarnij płytę "Rockowa Scena Radia Centrum"

Weź udział w konkursie na naszym Instagramie i wygraj pierwszą płytę Radia Centrum!

Akademickie Radio Centrum wydało swoją pierwszą płytę!

„Rockowa Scena Radia Centrum” to zbiór ośmiu utworów nagranych przy okazji występów, odbywających się u nas w Chatce.
Projekt ma na celu budowanie przestrzeni dla młodych i zdolnych artystów. Od początku organizatorom przyświecała też idea promocji lokalnej sceny muzycznej.

- Chatka Żaka od zawsze jest miejscem, w którym mogli rozwijać się nie tylko muzycy, ale również artyści z innych dziedzin kultury. Mamy nadzieję, że inicjatywy takie jak „Rockowa Scena Radia Centrum”, pomogą młodym zespołom zaistnieć zarówno na lubelskiej, jaki ogólnopolskiej czy międzynarodowej scenie muzycznej. – mówi Izabela Pastuszko, Dyrektor ACKiM UMCS Chatka Żaka.

Płyta to nic innego jak zapis emocji przeżywanych od ponad dwóch lat na Rockowej Scenie Akademickiego Radia Centrum. Wszystkie utwory zostały nagrane w latach 2018-2020 na deskach Małej Sali Widowiskowej w Chatce Żaka. 

- Chcemy, byście poczuli tę niezwykłą atmosferę towarzyszącą wszystkim dotychczasowym koncertom. Może dlatego jest tu tak magicznie, bo publiczności nie oddzielają od artystów żadne podesty, konstrukcje i barierki? A może w tak kameralnym miejscu, jakim jest mała sala widowiskowa Chatka Żaka, wszystko odczuwa się dwa razy mocniej? Zapraszamy Was do dołączenia do tego świata, a być może przy najbliższej okazji do spotkania już na żywo na kolejnym koncercie naszej rockowej sceny – dodaje Tomasz Kowalewicz, szef redakcji muzycznej Akademickiego Radia Centrum i pomysłodawca przedsięwzięcia.

Możesz zdobyć płytę biorąc udział w konkursach organizowanych na antenie Radia Centrum i mediach społecznościowych Chatki Żaka.

Pierwszy konkurs jest już dostępny na naszym Instagramie. Czeka tam na Was quiz składający się z 5 pytań. Wystarczy, abyście odpowiedzieli na wszystkie pytania poprawnie i wysłali do nas informacje o Waszym zgłoszeniu w wiadomości prywatnej.

Pierwsze 10 osób zgarnie płyty, więc wpadajcie na naszego Instagrama już teraz!

Regulamin konkursu jest dostępny pod linkiem.

Playlista „Rockowej Sceny Radia Centrum”:
1. VESTIGE – BANGIER
2. AFTERLOAD – RISE ABOVE
3. PASAŻER – OBCĄDZIEWCZYNĄGONIĄC NA KONIU
4. PHEDORA – ONE BREATH AWAY
5. B6 – JAKĄ BYĆ
6. SPRING ROLLS – PLANETY
7. TEKSASY & WOJTEK CUGOWSKI – TIK TAK
8. MORIAH WOODS – I WANT TO  LIVE

    Aktualności

    Data dodania
    23 kwietnia 2021