Zapraszamy na warsztaty intuicyjnego rysowania MANDALI!

Warsztaty przeznaczone są dla studentów polskich i zagranicznych i będą prowadzone w języku angielskim.

 • 14 maja 2022 r., godz. 12:00-15:00
 • ACKiM UMCS Chatka Żaka
 • Koszt: 25 zł. Zapisy przez formularz dostępny tutaj

Słowo Mandala pochodzi z sanskrytu i oznacza zasadniczo "Krąg". I podobnie jak to znaczenie, jest bardzo uniwersalne i wszechobecne. "Mandale" możemy znaleźć na całym świecie. W polskich koronkach, w plecionych koszach, na ozdobach w świątyniach większości religii, znajdziemy ją wszędzie w przyrodzie. Na warsztatach rysunkowych w Chatce Żaka będziemy śledzić proces tworzenia mandali - tworzenia piękna i energii, która zaczyna się w środku i rośnie, niczym kwiat. Będzie to proces kolektywny. Spotkajmy się, ze wszystkimi naszymi różnymi korzeniami i pochodzeniem, bawmy się i twórzmy piękno razem!

Warsztaty prowadzi Joanna Gwarek/ Yoanna Symbiosis - artystka, ilustratorka, pisarka. Od wielu lat praktykuje intuicyjny proces rysowania. Prowadziła warsztaty rysunku w Australii z lokalnymi kobietami. Mieszkała tam przez 5 lat, pracowała z miejscowymi artystami i to właśnie to miejsce otworzyło jej umysł i serce na podążanie za intuicją i naturą jeszcze bardziej.
_________________________________

We invite you to intuitive mandala drawing workshop for students. Workshop will be held in English.

 • May 14 2022 r., 12:00-15:00
 • ACKiM UMCS Chatka Żaka
 • Cost: 25 zł  Sign up here.

The word Mandala comes from Sanskrit and means "circle". Just like its meaning, the word is very universal and ubiquitous. You can see mandalas all over the world. During the workshop we will follow the process of creating mandalas - creating beauty and energy, that comes from inside and grows like a flower. Let's meet, play and create together.

The workshop will be conducted by Joanna Gwarek/ Yoanna Symbiosis - an artist, illustrator, writer. Since many years I follow my intuitive process of drawing. I started to do drawing workshops in Central Australia with local women. That's where I lived for 5 years of my life, worked with aboriginal artists, and that's the place that I'm very grateful for opening my head and heart for listening to the intuition and nature even more. 

  Aktualności

  Autor
  Paweł Bik
  Data dodania
  6 maja 2022