Zapraszamy na Artystyczne Warsztaty Umiejętności

Przed nami kolejna edycja Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą. 

Warsztaty bębniarskie

Warsztaty bębniarskie na AWU to już niemal tradycja. Uczestnicy będą mieli możliwość nauczenia się profesjonalnej gry na różnego typu bębnach - congach, djembe, bongosach, darabuka. Poznają również różne techniki gry, rodzaje rytmów i uderzeń. Nie zabraknie także nauki obrzędowych śpiewów afrykańskich.

Warsztaty skierowane są głównie do studentów i osób, które pragną poznać sztukę gry na bębnie - pierwszym instrumencie świata! Najbliższe zapisy odbędą się we wtorek, 4 kwietnia o godzinie 18:30 w sali 22 (II piętro ACK).

Koszt jednych zajęć: 20 zł od osoby. Cały kurs dla początkujących trwa 10 h (około 3 miesięcy). Uwaga! Zniżka dla osób posiadających Kartę Absolwenta UMCS.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kołczewska - perkusjonistka znana z m.in. Orkiestry św. Mikołaja czy zespołu Bajm.

Więcej informacji o warsztatach bębniarskich

Warsztaty gitarowe

Wszystkich zainteresowanych nauką i szlifowaniem umiejętności gry na gitarze zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Zbyszka Kowalczyka - muzyka znanego z zespołu Teksasy czy Spektakl Wodnika. Proponujemy naukę gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej i basowej.

W warsztatach mogą uczestniczyć chętni w każdym wieku. Powstaną trzy grupy: dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Uczestnicy powinni posiadać swoje instrumenty. Cena za 8 godzin warsztatów to 150 zł. Liczba miejsc w grupie ograniczono do 10 osób. Uwaga! Zniżka dla osób posiadających Kartę Absolwenta UMCS.

Najbliższe zapisy na warsztaty odbędą się 6 kwietnia o godzinie 18:30 w sali 25 (II piętro ACK).

Warsztaty są prowadzone we wtorki i czwartki w godz. 16:00-22:00. Spotkania odbywają się w sali 25 (II piętro ACK).

Więcej informacji o warsztatach gitarowych

Uczestnicy wszystkich warsztatów będą mieli okazję zaprezentować się na dużej scenie w trakcie corocznego Festiwalu Artystycznych Warsztatów Umiejętności! Zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    28 marca 2017