Zagraj w sztuce! Linia programowa SŁOWO

Oglądasz sztuki teatralne czy raczej w nich grasz? Sprawdź, jak rozwiniesz się teatralnie w ramach linii programowej SŁOWO! Linię zaprezentowali jej kuratorzy - Ekaterina Sharapova i Przemysław Buksiński.

SŁOWO to klucz do kreatywnej komunikacji i budowania otwartych relacji. Celem lini programowej jest zapewnienie studentom przestrzeni do działania w dziedzinie słowa i praktyk teatralnych. Otwarty dostęp do kultury teatru z uwzględnieniem nowatorskich form kształcenia i przekazu. Student stanie się inicjatorem i kreatorem działań programowych lini SŁOWO, a kuratorzy bedą pomagać i wspierać realizację przedstawionych pomysłów.

W ramach lini SŁOWO proponujemy warsztaty mistrzowskie i kuratorskie, spotkania, spektakle, konferencje naukowe, festiwale.

Kuratorzy

Ekaterina Sharapova - filolog, doktor nauk humanistycznych na Wydziale Humanistycznym UMCS, dyrektor artystyczny oraz aktorka Teatru imperialnego, Prezes Fundacji Polza.

Przemyslaw Buksiński – nauczyciel akademicki na Wydziale Politologii oraz Pedagogiki i Psychologii UMCS. Aktor, animator i trener technik teatralnych. Prezes Fundacji Poławiacze Pereł Improv Teatr. Aktor lubelskiej Sceny Prapremier InVitro.

Kontakt do kuratorów linii SŁOWO: slowo@ack.lublin.pl

Więcej o linii, jej programie i działaniach, w których możesz wziąć udział, dowiesz się w zakładce SŁOWO.

#spotkanie

#teatr

#scena

#tekst

#dialog

    Aktualności

    Autor
    Karolina Kałkucka
    Data dodania
    22 stycznia 2021