Warsztaty językowe AIESEC University

Z językami, wszędzie jesteś w domu - pisał Edmund De Waal - brytyjski artysta. Znajomość języków obcych sprawi, że pogłębisz swoją wiedzę, a także zwiększysz swoją pewność siebie podczas rozmowy z obcokrajowcami. Dzięki umiejętnościom językowym poczujesz się jak w domu będąc na drugim krańcu świata.

27 lutego rozpoczyna się kolejna edycja AIESEC University. Są to warsztaty organizowane przede wszystkim dla gimnazjalistów, licealistów, studentów i seniorów. Zajęcia prowadzone są metodą learn by play, czyli nauki przez zabawę. Nauczyciele to native speakerzy, którzy przyjechali z różnych zakątków świata, by nie tylko uczyć języków, ale także podzielić się z mieszkańcami Lublina swoją kulturą. Warsztaty są prowadzone w języku angielskim, co nie pozwala na bierny udział w zajęciach. Żeby jeszcze bardziej zaangażować naszych uczestników, proponujemy language tours. Kto nie chciałby wybrać się ze swoim nauczycielem na kawę lub spacer po Starym Mieście? Poprzez praktyczne użycie języka, opowiadanie historii i nietuzinkowe metody nauczania, warsztaty pomagają przełamać bariery językowe.

W tej edycji proponujemy naukę języków: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia są prowadzone w grupach maksymalnie 15 osobowych na trzech poziomach: początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Dla zwiększenia komfortu nauki istnieje możliwość udziału w lekcjach indywidualnych.

Warsztaty rozpoczną się 27 lutego 2017 roku i potrwają 2 miesiące.
Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty w wydarzeniu na Facebooku.

 

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    16 lutego 2017