Rockowa Scena Radia Centrum: Phedora

Zapraszamy na koncert zespołu Phedora w ramach cyklu Rockowa Scena Radia Centrum. Wydarzenie odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka, które można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób zaprezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie.

W ramach majowego koncertu wystąpi zespół Phedora. Będzie to ostatni koncert tej grupy - podsumowanie kariery i pożegnanie z fanami, po którym zespół zawiesi swoją działalność na czas nieokreślony. To ostatnia szansa, aby usłyszeć ich na żywo.

Phedora została założona w 2011 roku przez Łukasza Kaźmierczaka. W 2015 roku zespół nagrał płytę „The House of Ink”, która zyskała przychylność fanów oraz mediów w Polsce i za granicą. Po trzech latach powrócili z nowym, jeszcze dojrzalszym i jeszcze bardziej dopracowanym materiałem. Płyta zatytułowana „The Spire” została skomponowana przez Igora Bazelana (również odpowiedzialnego za produkcję płyty), teksty napisał Łukasz Kaźmierczak. Płyta zawiera 14 dopracowanych kompozycji w języku angielskim. Teksty traktują o Aniele Tajemnic – Razielu, który wyrusza w świat, by sprawdzić, czy ludzie byli warci jego poświęcenia.

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.

Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności

    Data dodania
    15 maja 2019