Rockowa Scena Radia Centrum: Czarny Ziutek z Killerami

Zapraszamy na koncert zespołu Czarny Ziutek z Killerami w ramach cyklu Rockowa Scena Radia Centrum. Wydarzenie odbędzie się 21 marca 2019 r. o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka, które można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób zaprezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie.

Gwiazdą marcowego koncertu będzie Czarny Ziutek z Killerami – najlepszy w Polsce zespół grający utwory z repertuaru Kazika Staszewskiego. Tworzy go czterech muzyków o odmiennych charakterach i różnym spojrzeniu na świat, których w całość połączyło zamiłowanie do wydobywania różnego rodzaju dźwięków muzycznych.

Granie Kazika to wyzwanie i niełatwa sprawa. Audytorium słuchające Kazika nie lubi radykalnych zmian – bo Mistrz jest tylko jeden. A jeśli już wprowadza się zmiany, to muszą być one naprawdę dobre i przemyślane. Grupa stawia więc na nienachalną aranżację ukazującą cząstkę ich samych, jednak z wyraźnym zachowaniem fundamentu. Jedno, co może nieco zamieszać, to wokal – do złudzenia "Kazikowy".

Zagrali już ponad 100 koncertów w różnych częściach Polski w towarzystwie takich zespołów jak: Kult, KNŻ, Róże Europy, Oddział Zamknięty, Łydka Grubasa, Zacier, czy T.love. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty demo zarejestrowane w 2014 i 2016 roku. Kazik Staszewski wie o istnieniu zespołu i wyraża osobiste błogosławieństwo dla jego działania.

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.

Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności