Rockowa Scena Radia Centrum: B6

Zapraszamy na koncert zespołu B6 w ramach cyklu Rockowa Scena Radia Centrum. Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca 2019 r. o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka, które można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób zaprezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie. Koncert zespołu B6 zamknie drugi sezon Rockowej Sceny Radia Centrum.

Zespół B6 powstał w 2017 roku w Lublinie. Zadebiutowali podczas Ogólnopolskiego Przeglądu "Krótkie Spięcie" w Siedlcach zdobywając pierwsze miejsce. Na swoim koncie mają wiele nagród na ogólnopolskich przeglądach zespołów rockowych. Grupa tworzy muzykę z wykorzystaniem elementów rocka, popu oraz brzmień ambientowych i elektronicznych. We wrześniu zespół zajął pierwsze miejsce na konkursie RAF w Lubartowie.

Przewodniczący jury, Mietek Jurecki, mówił o nich: "Powinni grać na największych festiwalach i pokazywać skromność prawdziwych artystów oraz prawdziwe umiejętności"; "magia"; "gdzie oni się uchowali?".

Skład zespołu:

  • Martyna Sabak – wokal
  • Kuba Stasikowski – gitara
  • Wojtek Gadaszewski – instrumenty klawiszowe
  • Arek Borzęcki – bas
  • Piotr Karczewski – perkusja

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.

Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności