Rockowa Scena Radia Centrum: Afterload

Zapraszamy na koncert zespołu Afterload w ramach cyklu Rockowa Scena Radia Centrum. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia 2019 r. o godz. 19:00 w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka.

Rockowa Scena Radia Centrum to cykl koncertów odbywających się w Chatce Żaka, które można usłyszeć na żywo na antenie rozgłośni. Twórcy wydarzenia chcą w ten sposób zaprezentować najciekawsze zjawiska muzyczne dziejące się w naszym regionie.

W czwartek, 17 stycznia salę widowiskową Chatki Żaka wypełni klimat nisko strojonych gitar, mocnych bębnów i przesterowanego basu. Specjalnie na tę okazję muzycy Afterload przygotowali koncertową premierę płyty "Lifeline".

Afterload to polski zespół rockowy założony w 2013 r. przez Kamila Tyneckiego. Grupa zadebiutowała trzy lata później, wydając materiał "From Twelve to Eleven", zawierający trzy single zapowiadające płytę. Zespół zagrał na jednej scenie z polską rockowo-metalową legendą, czyli grupą Turbo oraz takimi zespołami jak Alcoholica, Venflon, Whiterose czy ukraiński Jinjer.

Jesienią 2017 r. Afterload wypuścił kolejny singiel "Walk The Line", w którym gościnnie wystąpił rockowy wokalista Łukasz "Luke" Drapała, śpiewający w zespołach Chemia oraz Chevy. Utwór miał swoją ogólnopolską premierę na falach Antyradia i utrzymywał się w pierwszej dwudziestce listy Turbo-Top.

Rok 2018, poza supportowaniem części trasy zespołów Exlibris oraz Votum, to dla Afterload czas poświęcony na dokończenie płyty "Lifeline". Na płycie będzie można usłyszeć gości takich jak Łukasz "Luke" Drapała, Piotr "Voltan" Sikora występujący w zespołach Leash Eye i Exlibris oraz gitarzysta Adam Drath, który od lat współtworzy zespół Bajm.

Wejściówki na koncert do zdobycia tylko na antenie Radia Centrum.

Transmisja na żywo na 98,2 fm (Lublin) oraz www.centrum.fm


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności

    Data dodania
    17 stycznia 2019