Przegląd Projektów Produkcji Medialnej

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS oraz Wydział Politologii UMCS zapraszają na pierwszy Przegląd Projektów Produkcji Medialnej „Media Production Project Preview”, który odbędzie się w Chatce Żaka 6 czerwca 2019 r. o godz. 13:00.

Po raz pierwszy lektorat języka angielskiego zwieńczy ogólnouczelniane wydarzenie prezentujące twórczość artystyczną studentów pierwszego i drugiego stopnia kierunku Produkcja Medialna na Wydziale Politologii UMCS. Podczas Przeglądu zobaczymy około 30 krótkich materiałów audio video przygotowanych i opracowanych przez studentów, a wykonanych pod nadzorem lektorów – mgr Aleksandry Patryn oraz mgr Barbary Kulickiej.

W trakcie przeglądu studenci I stopnia przedstawią animację ilustracyjną poezji angielskiej, natomiast grupy lektoratowe na II stopniu zaprezentują spot reklamowy w języku angielskim. Będzie to z pewnością niezapomniane wydarzenie, które dostarczy wielu emocji i wrażeń jego twórcom, uczestnikom oraz zaproszonym gościom.

Wstęp wolny


Projekt finansowany jest z ramienia Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Dodatkowymi sponsorami wydarzenia są Biuro nieruchomości Szymanek Nieruchomości sp. z o.o. oraz Centrum Ogrodnicze Ogrodnik.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności

    Data dodania
    5 czerwca 2019