Pokaz filmów studentów Produkcji Medialnej UMCS

Produkcja medialna to wyjątkowy kierunek tworzony przez wyjątkowych studentów. Równie niecodzienne są zaliczenia i egzaminy. Macie niepowtarzalną okazją wziąć udział w jednym z nich.

Wydział Politologii UMCS, Telewizja Akademicka TV UMCS oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na pokaz filmów krótkometrażowych i ćwiczeń zrealizowanych w ramach zajęć warsztatowych na kierunku Produkcja medialna.

W ramach otwartego zaliczenia przedmiotów praktycznych studentów III roku odbędzie się pitching (prezentacja dzieła połączona z dyskusją z jego twórcą) oraz prezentacja projektów audiowizualnych. Będą to filmy i słuchowisko inspirowane ulicą Żmigród w Lublinie. Pokazane zostaną również wybrane ćwiczenia warsztatowe oraz teledysk „Do lotu”, który powstał dzięki stypendium Prezydenta Miasta Lublin we współpracy z TV UMCS.

Produkcja medialna to nowy kierunek na Wydziale Politologii UMCS. W tym roku akademickim ukończą studia na poziomie licencjatu pierwsi absolwenci. Zajęcia praktyczne realizowane są w oparciu o zaplecze techniczne Inkubatora Medialno-Artystycznego w ACK UMCS „Chatka Żaka”. Wydział Politologii UMCS, jako jedna z nielicznych jednostek naukowych w Polsce, kształci też studentów na studiach doktoranckich w zakresie nauk o mediach.

Pokaz odbędzie się 26 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego (budynek ACK UMCS „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie).

Lista projekcji:

 1. BEZ OGRANICZEŃ
 2. GAME OVER
 3. KOLACJA
 4. LOT
 5. MISTER MARIUSZ
 6. POMIĘDZY
 7. SZALIK
 8. TO NIE ONA
 9. POGŁOS ZBRODNI
 10. DO UTRATY SNU
 11. ĆWICZENIA WARSZTATOWE: „Popiół i diament”, „Podwójne życie Weroniki”, sceny dialogowe, mastershot
 12. Teledysk „Do lotu”

  Aktualności