Obejrzyj spektakle VARIETE w Chatce Żaka!

Już w najbliższy piątek i sobotę (25-26 czerwca) w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka odbędzie się VARIETE. Wejściówki są darmowe, jednak trzeba je pobrać przez stronę internetową.

VARIETE to ok. 90-minutowy spektakl, podczas którego prezentowany jest prawdziwie różnorodny wachlarz talentów. Podczas VARIETE dla lubelskiej publiczności wystąpią żonglerzy, akrobaci, muzycy czy iluzjoniści. Spektaklowi zawsze towarzyszy teatralno-kabaretowa oprawa.

- Podczas pierwszego VARIETE Fundacji Sztukmistrze w Chatce Żaka poznamy niezwykłą historię Marka Midas-Golda, prawdopodobnie największego biznesmana w historii. Opowieści o jego niezwykłym życiu towarzyszyć będą występy akrobatyki powietrznej, iluzji optycznej czy żonglerki - mówi Jakub Szwed, reżyser i koordynator wydarzenia.

W tym roku Fundacja Sztukmistrze do współorganizowania wydarzenia zaprosiła ACKiM UMCS Chatka Żaka.

- Chatka Żaka to przestrzeń do eksperymentu i poszukiwania nowych form wyrażania siebie, dlatego nie wyobrażam sobie lepszego miejsca na organizację VARIETE niż nasze Akademickie Centrum Kultury i Mediów. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują świeżego spojrzenia na kulturę. Gwarantujemy Wam niezapomniane wrażenia – dodaje Izabela Pastuszko, dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Program:

W ramach VARIETE odbędą się spektakle:

Wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    23 czerwca 2021