Nowy teledysk Grupy tanecznej zMYsł

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku Grupy tanecznej zMYsł oraz materiału TV UMCS dokumentujący proces jego powstania.

W lutym bieżącego roku Grupa taneczna zMYsł we współpracy z Kurka Productions zrealizowała swój kolejny teledysk pt. Survivor". Tym razem na miejsce realizacji wybrali bardzo nietypowe miejsce - teren Ośrodka Kształcenia Lotniczego w Rzeszowie! Za choreografię odpowiada Adrianna Sawczak.

"Sam dzień realizacji był trudny i ryzykowny, tancerze pracowali kilka godzin w hangarze, w którym panowały dość niskie temperatury. Zanim rozpoczęliśmy nagrania wraz z pracownikami Ośrodka kilkukrotnie przestawialiśmy samoloty tak, aby wyglądały dobrze w kadrze, jednocześnie nadal nie zdominowały ujęcia. Ostatecznie efekt przerósł nasze oczekiwania! Nagrywaliśmy już kilka takich teledysków w różnych, specyficznych miejscach (nieczynne skrzydło oddziału szpitalnego, las czy dawne budynki fabryki) jednakże ta przestrzeń była bardzo wyjątkowa." - Adrianna Sawczak, choreograf grupy.

A tak samą podróż do Rzeszowa wspomina jedna z tancerek: "Sama podróż była jak wielka rodzinna wycieczka, pomimo wczesnej pobudki każdy dawał z siebie wszystko, a klimat miejsca zdecydowanie ułatwiał wejście w rolę."

    Aktualności

    Data dodania
    21 kwietnia 2020