Nocny Kochanek zagra na żywo w Radiu Centrum!

Już dziś o 19:00 w ramach Rockowej Sceny Radia Centrum wystąpi zespół, którego żadnemu studentowi nie trzeba przedstawiać, czyli Nocny Kochanek!

– W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią COVID-19 podjęliśmy decyzję o zagraniu serii koncertów w całej Polsce, jednak tym razem nie odbędą̨ się one w znanych i lubianych klubach muzycznych, a w znanych i lubianych... stacjach radiowych – tłumaczą muzycy.

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, którego członkowie tworzą muzykę, a przede wszystkim teksty, z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.

Muzykę NK należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon. Zespół zawdzięcza nazwę Bartoszowi Walaszkowi - reżyserowi „Zemsty Faraona”, a także popularnej kreskówki „Kapitana Bomby”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress.

Tym razem będziemy mogli usłyszeć zespół w nieco innej niż zazwyczaj odsłonie, ponieważ będzie to koncert akustyczny. Ustawcie swoje radia na 98.2 FM albo słuchajcie online, pod tym linkiem.

    Aktualności

    Data dodania
    13 kwietnia 2021