Noc bez prądu – Kozienalia 2017

W tym roku pogoda mocno zaskakuje, ale 24 maja (środa) nikt nie będzie chciał siedzieć w domu. O godz. 20.00 przed Domem Studenckim Babilon rozpocznie się bowiem IV edycja Nocy bez prądu.

Kolejny raz w ramach imprez towarzyszących Kozienaliom studenci mogą wziąć udział w Nocy bez prądu. Wydarzenie rozpoczynie się 24 maja o godz. 20.00 na placu przed Domem Studenckim Babilon (ul. Idziego Radziszewskiego 17). Chętni będą mogli podczas niego zamienić nabijanie cyfrowych leveli w prawdziwą walkę na miecze, pokonać swoich przeciwników w rozmaitych grach planszowych i zręcznościowych oraz wspólnie pomuzykować.

Noc bez prądu ma na celu przypomnienie studentom, że nie trzeba spędzać całego swojego wolnego czasu przed komputerem i ekranem smartfona. Można go wykorzystać wychodząc na świeże powietrze ze znajomymi, śpiewając piosenki, grając w planszówki, czy po prostu siedząc i słuchając tego, co się dzieje wokół. Warto przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i na chwilę do nich wrócić.

Wszystkich zainteresowanych spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, oczywiście bez prądu, zachęcamy do zabrania dobrego humoru, paczki przyjaciół oraz zakurzonych gitar i dołączenia do zabawy. Organizatorzy zapewniają miejsce do siedzenia i dużo atrakcji.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.

 

    Aktualności