Nabór do Radia Centrum

14 października (sobota) w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS (Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się kolejny nabór do redakcji Akademickiego Radia Centrum UMCS. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenia i rozpocząć przygodę z radiem!

Od godziny 9.00 do 11.00 czekamy na kandydatów do Redakcji Informacji. Na godzinę 11.00 zapraszamy chętnych do pracy w Redakcji Kultury oraz serwisu online. Od 13.00 swoich sił będą mogli spróbować wszyscy ci, którzy marzą o pracy w Redakcji Sportowej. Na godzinę 15.00 zapraszamy kandydatów do Redakcji Muzycznej.

Do tego, aby zacząć swoją przygodę z Radiem – wystarczy chęć i podstawowa wiedza z tematyki, którą zajmują się poszczególne redakcje.


Radio Centrum to rozgłośnia o charakterze akademicko-miejskim. Nadaje na falach 98,2 FM. Programu Radia Centrum można również słuchać przez internet.

Zespół Radia Centrum to studenci i  absolwenci lubelskich uczelni, którzy „połknęli radiowego bakcyla”.  W zespole są także uczniowie lubelskich liceów. Stacja muzycznie bazuje głównie na muzyce rockowej.

    Aktualności