Możesz stworzyć swój własny performance!

Pragniesz zrealizować swój autorski projekt ale nie miałeś do tej pory takich możliwości technicznych i budżetowych? Przychodzimy z rozwiązaniem!

Szukamy tancerek i tancerzy, którzy wezmą udział w 3 miesięcznym procesie twórczym, w trakcie którego od podstaw stworzą swój własny performance/spektakl taneczny przy wsparciu mentora oraz warsztatowców i szkoleniowców na najwyższym poziomie! Możliwości są nieograniczone, korzystasz z ogromnej wolności twórczej - jako grupa sami wybieracie:

 • temat
 • motyw przewodni
 • formę (spektakl/performance).

Nad działaniami grupy projektowej czuwać będzie mentor, którego doświadczenie i wiedza będzie dla Was dostępna na każdym etapie pracy! Na końcowym etapie przygotowań dołączy do Was Agnieszka Konopka, która poprowadzi dla Was warsztaty i pomoże Wam obrać finalną drogę i koncepcję performance’u, jednocześnie wyposażając Was w niezbędne do dalszej pracy narzędzia! 

Poniżej zostawiamy Wam wszelkie informacje niezbędne do aplikowania do grupy projektowej:

 • projekt jest skierowany do studentów w wieku 18-26 lat
 • zapisy obowiązują przez FORMULARZ
 • z wybranymi uczestnikami skontaktujemy się do końca sierpnia drogą mailową i poinformujemy o datach spotkań i prób, datach warsztatów oraz planowaną datą premiery.

W razie pytań - piszcie maile na ruch@ack.lublin.pl, postaramy się rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości!

Nabór jest organizowany w ramach projektu „Możesz! – Edukacja i sprawczość poprzez kulturę" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, oraz realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego.

  Aktualności

  Autor
  Gabriela Tarnowska
  Data dodania
  9 sierpnia 2023