Mamy zwyciężczynię naboru projektów na mural!

Pamiętacie nabór projektów na mural pt. Możesz! w Chatce Żaka? Czas ogłosić wyniki!

Na ścianie Chatki Żaka w najbliższym czasie pojawi się mural pt. Możesz! Stworzy go Vlada Danylenko, zwyciężczyni naboru projektów na mural!

Vlada jest studentką trzeciego roku produkcji medialnej i już nie może się doczekać, żeby podzielić się z Wami swoją wizją! Początek pracy zaplanowała w tym tygodniu.

Prezentacja projektu odbędzie się na Wolnej Chatce (6-7 października 2023 r.), podczas której na studentów lubelskich uczelni czekają także warsztaty, wydarzenia artystyczne i wiele więcej!

TUTAJ możesz posłuchać o projekcie od samej autorki!


Nabór był organizowany w ramach projektu „Możesz! – Edukacja i sprawczość poprzez kulturę", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego, którego głównym celem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju kulturalnego studentów poprzez wspieranie ich sprawczości, partycypacji w kulturze, profesjonalizację nabywanych kompetencji przydatnych na rynku pracy oraz rozwój ich potencjału kreatywnego.

    Aktualności

    Autor
    Gabriela Tarnowska
    Data dodania
    28 sierpnia 2023