Kozienaliowy Festiwal Nauki

Kozienaliowy Festiwal Nauki to przedsięwzięcie z okazji XXVI Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Kozienalia, w trakcie którego reprezentują się Koła Naukowe działające na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się 31 maja w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” od godziny 14:00.

Nagrody na wydarzeniu zostaną przyznane w czterech kategoriach: Najlepsze Koło, Najaktywniejszy Student, Opiekun na 5! oraz Studencki Projekt Wart Uwagi.

Z okazji XXVI Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Kozienalia będzie miała miejsce kolejna edycja Kozienaliowej Gali Naukowca oraz Kozienaliowego Festiwalu Nauki.. Pamiętajmy, że kultura studencka to nie tylko koncerty, ale też szeroko pojęta nauka. Kozienaliowy Festiwal Nauki to wydarzenie mające na celu wypromowanie dorobku naukowego kół działających na Naszym Uniwersytece. Podczas Kozienaliowej Gali Naukowca nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Najlepsze Koło, Najaktywniejszy Student, Opiekun na 5! oraz Studencki Projekt Warty Uwagi.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Regulamin oraz formularz dostępny na stronie internetowej Kozienaliów.

Zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    25 maja 2017