Koncert grupy "Projekt Volodia" (22 września)

Zanim w październiku spotkamy się na Bakcynaliach, "Chatka Żaka" zaprasza wszystkich fanów twórczości Włodzimierza Wysockiego i dobrej muzyki na koncert grupy "Projekt Volodia". Od dzisiaj bilety na występ dostępne także w sprzedaży on-line.

"Projekt Volodia" powstał w 2007 r. Jego pomysłodawca, Janusz Kasprowicz, zaprosił wrocławskich muzyków i przedstawił im wizję zaaranżowania i wykonania utworów Włodzimierza Wysockiego. Po pozytywnym i przychylnym przyjęciu przez odbiorców wydanej w 2011 r. pierwszej płyty live pt. "Piosenki Włodzimierza Wysockiego" oraz sukcesach na koncertach w całym kraju, muzycy przygotowali nowy materiał, który wypełnił drugi album pt. "To męski świat" (wyd. 2013 r.). Na płycie, poza brawurowo zaaranżowanymi utworami takich wykonawców jak L. Cohen, T. Waits, Tiger Lillies, pojawiły się własne kompozycje do twórczości A. Bursy, czy nieznanych, frywolnych wierszy W. Broniewskiego. Muzycy wkrótce zapowiadają premiera nowego albumu "Nie chcę być poetą". Muzycy, w nieco zmienionym składzie osobowym, weszli do studia by zarejestrować niemal w całości autorski – w warstwie muzycznej – materiał. Na płycie znalazło się, tak jak na poprzednich albumach, sporo dobrego rocka, trochę alternatywy, poezji śpiewanej i domieszki wielu innych gatunków.  Na lubelskim koncercie będzie można usłyszeć kilka premierowych utworów.

Projekt Volodia
22 września 2017 r., godz. 19.00
ACK UMCS "Chatka Żaka", Lublin

Bilety w cenie 25 zł będzie można kupić od 11.09. w pok. nr 1 w "Chatce Żaka" w godz. 10.00-15.00 i przed koncertem w Małej Sali Widowiskowej.

Bilety dostępne także on-line za pośrednictwem portalu biletyna.pl!

Serdecznie zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    19 września 2017