Dzień Kobiet w Chatce Żaka

Tradycyjne goździki i rajstopy zamieniamy na porady dietetyczne i warsztaty tańca brzucha. To właśnie m. in. takie atrakcje pojawią się w najbliższą środę podczas Chatki Kobiet. 8 marca w godzinach 13:00-16:30 w ACK UMCS Chatka Żaka na Panie będzie czekało mnóstwo przyjemności, od zabiegów pielęgnacyjnych po vouchery do ciekawych miejsc w Lublinie. Dopełnieniem wieczoru będzie koncert, który rozpocznie się o godz. 17:00. Swoimi eterycznymi melodiami zaczaruje nas Buslav.

Już po raz trzeci Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS oraz ACK UMCS Chatka Żaka serdecznie zapraszają na Chatkę Kobiet. Wydarzenie adresowane jest do studentek oraz mieszkanek Lublina, które chcą w wyjątkowy sposób celebrować zbliżający się Dzień Kobiet. Z okazji ich święta organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie. Będą to m.in.: warsztaty tańca brzucha, możliwość skorzystania z darmowej porady dietetycznej oraz stylistycznej, czy konkurs z nagrodami w postaci voucherów, kuponów rabatowych i gadżetów. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Buslava, artysty uznanego za odkrycie na polskiej scenie muzycznej. Jego delikatna, emocjonalna muzyka z pewnością poruszy widownię i pozostawi po sobie niepowtarzalne wrażenia.

Nie zapominamy jednak o Panach, którzy także zasługują na wszystko, co najlepsze. Chatka dedykowana jest głównie kobietom, ale oni także z powodzeniem znajdą wśród stoisk coś dla siebie. Oprócz tego na następny dzień specjalnie dla nich szykujemy niespodziankę z porządną dawką testosteronu: 9 marca o godz. 18:30 w ACK Chatka Żaka odbędzie się Męski Maraton Filmowy. Informacje o Maratonie pojawią się już niedługo na fanpage’u Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS.

Na oba wydarzenia (zarówno na Chatkę Kobiet, jak i Męski Maraton Filmowy) obowiązuje wstęp wolny. Więcej szczegółów dotyczących Chatki Kobiet, Partnerów wydarzenia oraz zapisów na warsztaty dostępnych jest w wydarzeniu na Facebooku

Program wydarzenia:
13:00-16:30
Miasteczko Kobiet (główny hol w ACK Chatka Żaka):
- indywidualne konsultacje z kreowania wizerunku, stylistyki oraz wizażu z Miss Ferreira
- badanie składu ciała – Centrum Dietetyczne Naturhouse
- porady dietetyczne – Dobry Dietetyk Katarzyna Ślusarska
- pokaz metod pielęgnacji skóry – Oriflame
- wizaż i manicure – Szkoła Żak
- sampling odżywek i batonów proteinowych oraz porady trenera personalnego Marcina Piechoty - Sport Club Lublin
- stoisko konkursowe – na którym będzie można wygrać vouchery i kupony rabatowe od Partnerów wydarzenia, m.in.: SPA Orkana, Strefa Wysokich Lotów, Let Me Out, Cafe Velo, kino Bajka, Farbotka, Be Active, Sport Club Lublin.
13:00 – warsztaty tańca brzucha – obowiązują zapisy (sala 08)
17:00koncert Buslava

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    7 marca 2017