Chcesz wyrazić swoje myśli w programie internetowym?

Drodzy studenci! Mamy dla Was propozycję współpracy z platformą internetową, która w Lublinie realizuje serię LINK.

Platformę tworzy firma Festival Group Sp. z o.o., marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych od 1999 roku. Pierwszym formatem, który trafi na platformę, jest seria LINK składająca się z dwóch programów publicystycznych - Kompromis i Platforma oraz dwóch społeczno-rozrywkowych - Stereotyp i Randki

Zadaniem uczestników serii Kompromis i Platforma będzie rozmowa na aktualne i budzące kontrowersje tematy, którymi żyje duża część naszego społeczeństwa. Stereotyp to z założenia zabawna konfrontacja dwóch osób, które starają się nie ulec schematycznemu myśleniu o drugim człowieku. Randki to zabawna próba odnalezienia brakującej połówki.

Programy są stworzone z myślą o osobach, które swobodnie wyrażają swoje myśli oraz chcą poznać zdanie i poglądy innych, a przede wszystkim zabrać głos w dyskusji i dobrze się bawić. 

Nagrania do programów odbędą się w Lublinie na przełomie września i października 2020 roku. Ekipa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Lublina do wzięcia udziału w projekcie. Za udział w programie przewidziane jest wynagrodzenie.

Szczegółowe informacje

    Aktualności