Carol Markovsky zagrali w Chatce Żaka!

W czwartek (28.05) odbył się kolejny koncert w ramach Rockowej Sceny Radia Centrum. Tym razem na naszej chatkowej scenie wystąpił zespół Carol Markovsky!

Carol Markovsky to człowiek z tłumu. Żyje tu i teraz, w niespokojnych, niepewnych czasach. Czuje wiele emocji, doświadcza wielu ludzkich przeżyć, które mają wpływ na jego życie. To właśnie czyni z niego odrębną jednostkę. Twórczość zespołu to psychologiczny obraz ludzkiej natury oraz jej potrzeb. Każdy utwór opisuje inny stan emocjonalny. Dlatego muzyka zespołu jest zwierciadłem, w którym można odnaleźć swoje odbicie. Carol Markovsky nie ma jednej twarzy ani jednego wieku. Wszyscy jesteśmy Carolem Markovskim.

 
Carol Markovsky to zespół założony przez młodych, utalentowanych, pracowitych i ambitnych twórców. Tworzą go:
Szymon Fabisiak – wokal
Mikołaj Kacprzykowski – bas
Maciej Komorowski – gitara
Piotr Wierzgała – perkusja
Szymon Żmijewski – klawisze.
 
Autorskie przebojowe teksty i melodie to cechy rozpoznawcze grupy. Frontman Szymon Fabisiak potrafi przykuć uwagę każdej widowni. Carol Markovsky był wielokrotnie doceniany za swoją sceniczną energię i autentyczność (m.in: finał festiwalu Stage4You 2021). Managerem zespołu jest Andrzej Ludew, który w latach 1981-1985 tworzył i działał z legendarną Republiką i jej charyzmatycznym liderem, Grzegorzem Ciechowskim.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia. 
Fot. Jan Jeżak


    Aktualności

    Autor
    Paweł Bik
    Data dodania
    29 kwietnia 2022