Społeczne i etyczne dylematy prawa (25.11.2016r.)

Koło Naukowe Socjologii Prawa UMCS i Zakład Socjologii Prawa UMCS mają zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Społeczne i etyczne dylematy prawa".

W jakich kwestiach prawnych możemy napotkać dylematy? Kiedy są przekraczane granice etyczności i społeczności w prawie? Świat współczesny staje naprzeciw wielu takim problem. Schematy wnioskowań mogą zawieść niejedną osobę. Klasyczny rachunek zdań i prawa logiczne nie zawsze przyniosą oczekiwany rezultat. Celem podejmowanych rozważań na konferencji jest umocnienie pewności prawa, pomoc w wyborze ścieżki właściwego postępowania oraz zachęcenie do głębszej refleksji na temat społecznych i etycznych dylematów prawa.

Konferencja odbędzie się  25 listopada 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w sali Rady Wydziału (2 piętro). Zgłoszenia i abstrakty należy przesyłać na adres KNSP.UMCS@gmail.com do 11 listopada 2016 roku.

Więcej informacji na temat konferencji, udziału czynnego oraz biernego znajdą Państwo na stronie konferencji . W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt drogą mailową na adres KNSP.UMCS@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!
Koło Naukowe Socjologii Prawa UMCS oraz Zakład Socjologii Prawa UMCS

    Konferencje naukowe

    Data dodania
    14 listopada 2016