Zdobądź certyfikat i zostań człowiekiem kultury!

Wciąż trwa nabór do nowego chatkowego projektu MOŻESZ! Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie w pracy w kulturze, rozwinąć Twoje pasje i pomysły na przyszłość! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 maja (włącznie) - dołącz do grupy projektowej i działaj w kulturze!

MOŻESZ! - EDUKACJA I SPRAWCZOŚĆ POPRZEZ KULTURĘ 

ZOSTAŃ CZŁOWIEKIEM KULTURY! ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE W FORMULARZU!

Program MOŻESZ! jest wszechstronny i rozbudowany! Składa się z 3 etapów: MOŻESZ!, SPRAWCZOŚĆ! oraz ROBIĘ TO! Szkolenia, warsztaty, wystawy, koncerty, spektakle teatralne, panele dyskusyjne, integracyjne spotkania, prelekcje, projekcje filmów, pokazy mody czy nawet konkursy – to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w Chatce Żaka! Z pewnością znajdziesz dziedzinę, która wpisuje się w Twoje zainteresowania!

Pierwszy etap projektu odbędzie się w dniach 16-18 maja 2023 roku! Przez trzy dni będą odbywać się szkolenia, które pobudzą Twoją KREATYWNOŚĆ oraz SPRAWCZOŚĆ! Dzięki warsztatom opartym na metodzie DESIGN THINKING zdobędziesz narzędzia, które zwiększą Twoją świadomość, rozwiną Twój potencjał, a może nawet zainspirują, by w przyszłości stworzyć WŁASNĄ INICJATYWĘ!

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz oficjalny certyfikat, który świetnie będzie się prezentować w Twoim CV!

 • Kiedy? 16/17/18 maja 2023 r., godz. 16:00-20:00
 • Gdzie? ACKiM UMCS Chatka Żaka
 • Dla kogo? Studenci w wieku 18-26 lat
 • Darmowe zapisy W FORMULARZU

Jeśli planujesz wiązać swoją przyszłość z kulturą i sztuką – to dla Ciebie ogromna szansa!

Weź udział w szkoleniu i zdobądź doświadczenie w kulturze!

Do zobaczenia w Chatce!


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt jest zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin oraz Województwa Lubelskiego.

  Aktualności

  Autor
  Julia Małyska
  Data dodania
  10 maja 2023