Trip Story - (nie)leniwe wakacje!

Jesteś podróżnikiem/włóczęgą/backpackerem/outdoorowcem? Wakacje się zbliżają, temperatury wzrastają, a wraz z nimi? Głód na przygodę! Zgłoś się do 9 czerwca 2023 r. i opowiedz nam o swoich ekscytujących tripach!

Przed nadchodzącymi wakacjami zainspiruj nas swoim pomysłem na tripa! Ogłaszamy kolejny przegląd (giełdę) ciekawych i nietuzinkowych sposobów spędzania czasu.

Podróżujesz? Planujesz letni wyjazd? Chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami z planowania wakacji? Świetnie! Właśnie ciebie szukamy!

Zainspiruj nas swoim pomysłem na wakacje! Weż udział w czerwcowej edycji TRIP STORY!

Jak to zrobić? 

--> Zaproponuj 15 minutową prezentację wykorzystująz zdjęcia, filmy itp. i opowiedz w niej o swojej przygodzie. Najciekawsze z przesłanych propozycji zaprosimy do specjalnego pokazu „Trip Story”, który odbędzie się we wtorek 13 czerwca 2023 o godz. 18.30 w ramach cyklu Przez Świat. Spotkania z Podróżą, który odbywała się w Chatce Żaka.

Zgłoś swoją przygodę w FORMULARZU!

Zgłoszenia przyjmujemy do piatku 9 czerca 2023r

Dla kogo jest nasza akcja?

Podróżujesz? A może morsujesz, biegasz lub wspinasz się? Jesteś pasjonatem zwiedzania zamków, opuszczonych domów czy fabryk? Jesteś osobą, która uwielbia obcowanie z przyrodą? Niestraszne Ci jaskinie, spanie w namiocie czy błądzenie po lesie? A może podczas podróżowania stawiasz na nowe znajomości, jesteś otwarty i często łapiesz stopa? A może jest coś z podobnych rzeczy o czym nie wiemy, a powinniśmy wiedzieć? Jeśli chcesz się tym z nami podzielić to TRIP STORY jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli masz pytania pisz do nas: lifestyle@ack.lublin.pl
Serdecznie zapraszamy! 

 

    Aktualności

    Autor
    Julia Małyska
    Data dodania
    2 czerwca 2023