Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Podatkowym

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Prawa Podatkowego UMCS zapraszamy wszystkich studentów szkół wyższych w Polsce na Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Prawa Podatkowego, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap Konkursu odbędzie się 13 grudnia 2022 r. i będzie polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego wiedzę z zakresu prawa podatkowego. Drugi etap Konkursu odbędzie się 16 grudnia 2022 r. w formie ustnej, w której Komisja Konkursowa wyłoni laureatów.  Na zwycięzców czekają nagrody książkowe oraz płatny staż w lubelskim oddziale Paczuski Taudul | Doradcy Podatkowi Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia w terminie od 7 listopada do 4 grudnia 2022 r/ przez poniższy formularz: https://forms.gle/Q22q57TnLyBfBW2t8.

Zachęcamy również do zapoznania się z Regulaminem Konkursu: https://www.umcs.pl/pl/idea-konkursu-i-regulamin,25243.htm

Więcej na temat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Podatkowym: https://www.umcs.pl/pl/ogolnopolski-konkurs-wiedzy-o-prawie-podatkowym,25242.htm

    Aktualności

    Data dodania
    21 listopada 2022