Zaproszenie do udziału w IX edycji programu Seeds for the Future

Zapraszamy do udziału w nowej, IX edycji programu Seeds for the Future, 8-dniowego programu szkoleniowego online, w ramach którego uczestnicy będą mogli poznać wiodące trendy w obszarze nowoczesnych technologii (takich jak rozwój sztucznej inteligencji, zastosowania 5G, obliczenia w chmurze czy produkcja zielonej energii), a także nawiązać kontakty ze studentami z ponad 100 krajów z całego świata.

W tegorocznej edycji przewidziano 50 miejsc, a spośród wszystkich uczestniczek i uczestników zostanie wybranych 10 najbardziej aktywnych i uzdolnionych, którzy otrzymają specjalne certyfikaty poświadczające udział w projekcie, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci najnowocześniejszego sprzętu Huawei.
 
Ważnym aspektem programu jest także współpraca w międzynarodowych grupach w ramach konkursu „Tech4Good”, którego głównym celem jest opracowanie propozycji autorskiej technologii rozwiązującej dowolnie wybrany, ważny problem społeczny, dzięki czemu uczestnicy będą mogli rozwinąć - tak bardzo cenione na rynku pracy  - umiejętności miękkie (takie jak zdolności przywódcze, strategiczne myślenie czy praca w grupie).
 
Po zakończeniu programu alumni Seeds For The Future otrzymają zaproszenie do uczestnictwa w całorocznym programie mentoringowym, w ramach którego będą mieli okazję rozwijać dalej swoje kompetencje podczas bezpłatnych szkoleń, webinarów i specjalnych wydarzeń z udziałem ekspertów technologicznych z całego świata. Absolwentki i absolwenci kursu będą także jako pierwsi otrzymywać oferty staży i pracy w naszej firmie.
 
Warto zaznaczyć, że w tym roku studentki i studenci mogą składać aplikacje bezpośrednio poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie programu: https://seedsforthefuture.pl/ 

    Aktualności

    Data dodania
    2 czerwca 2022