Zakładowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na UMCS

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pomyślnie przeszedł weryfikację i tym samym otrzymał zgodę Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych na utworzenie zakładowego punktu szczepień.

Akcja szczepień na naszej uczelni zostanie przeprowadzona w obiekcie Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22) po 14 czerwca br., a osoby zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19 otrzymają szczepionkę firmy Pfizer (pod warunkiem braku zakłóceń w dostawach szczepionki do kraju).

Pracownicy uczelni, studenci i doktoranci, a także osoby współpracujące z UMCS (zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), które wypełniły formularz zgłoszeniowy, dotyczący udziału w akcji szczepienia, na wskazany numer kontaktowy otrzymają szczegółowe informacje o przewidywanych terminach realizacji szczepień.

Jednocześnie informujemy, że nasza uczelnia w kwestii organizacji zakładowego punktu szczepień współpracuje z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Lublinie mieszczącym się przy al. Kraśnickiej. W przeprowadzeniu akcji szczepień UMCS będzie wspierać także Legia Akademicka.

 

    Aktualności

    Autor
    Małgorzata Lipczyńska
    Data dodania
    20 maja 2021