Konferencja "Lublin STARTuje" - 12.11.14 r.

W dniu 12 listopada br. Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin organizuje w ramach projektu "Lubelska Wyżyna IT" konferencję skierowaną do studentów lubelskich uczelni wyższych pt. "Lublin STARTuje".

W dniu 12 listopada br. Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin organizuje w ramach projektu "Lubelska Wyżyna IT" konferencję skierowaną do studentów lubelskich uczelni wyższych pt. "Lublin STARTuje". Konferencja odbędzie się na terenie Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego i będzie poświęcona tematyce zakładania start-upów informatycznych, prezentacji dobrych praktyk oraz pisania biznes planu. W związku z powyższym pragniemy zaprosić do udziału w konferencji studentów Państwa uczelni studiujących na kierunkach: informatyka i geoinformatyka. Jednocześnie prosimy Państwa o usprawiedliwienie braku obecności na zajęciach w czasie trwania konferencji studentom uczastniczącym w wydarzeniu, na podstawie zaświadczenia wydanego przez organizatora.

Osobą wyznaczoną do kontaktu z ramienia Urzędu Miasta Lublin jest Pani Oliwia Wójtowicz (e-mail: oliwia.wojtowicz@lublin.eu, tel. (81) 466-25-12). Rejestracja i agenda spotkania znajduje się na stronie internetowej: www.lpnt.pl/events/lublin-startuje.

Udział w konferencji będzie cennym i pożytecznym doświadczeniem pozwalającym na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej w branży ICT.

    Aktualności

    Data dodania
    9 listopada 2014