Trwa nabór na stypendia i darmowe szkolenia

W ramach współpracy z Santander Universidades po raz kolejny mamy przyjemność ogłosić nabór wniosków na Stypendium Santander Universidades dla najlepszych studentów UMCS.

Dodatkowo w jesiennej edycji Stypendiów Santander studenci, doktoranci i pracownicy mogą korzystać z projektów ogólnopolskich oraz globalnych. Stypendia oferują rozwój kompetencji cyfrowych, językowych, a także branżowych z zakresu marketingu, ekonomii, bankowości, liderstw itd.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i aplikowanie.

Obecnie trwają nabory na:

 • Stypendium Santander Universidades dla najlepszych studentów UMCS – 62 stypendia dla studentów osiągających wysokie wyniki w nauce i mogących się wykazać osiągnięciami naukowymi, sportowymi, artystycznymi i zaangażowaniem w działalność organizacji studenckich. 

 Aplikuj do 7 listopada br. na:

 https://app.becas-santander.com/pl/program/stypendium_umcs_2021 

 • Stypendium Konferencyjne Santander | VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych przez jury, nawiązać cenne znajomości oraz zdobyć cenne nagrody. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy; 

Aplikuj do 2 listopada br. na: 

https://app.becas-santander.com/pl/program/vii_osskn

 • Akademia Santander Universidades online – cykl webinarów dotyczących szeroko rozumianej bankowości, które poprowadzi najwyższa kadrą zarządzającą Santander Bank Polska S.A. Celem wydarzenia jest dzielenie się wiedzą praktyków oraz inspirowanie do rozwoju kariery i uczenia się przez całe życie. W trakcie Akademii poruszane będą zarówno tematy finansowe, ekonomiczne, technologiczne jak i te związane z przywództwem oraz rozwojem osobistym. Akademia organizowana jest we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. 

Aplikuj do 31 października na:

https://app.becas-santander.com/pl/program/akademia_su_2021

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce –  cykl webinarów dotyczących wykorzystania mediów społecznościowych do prowadzenia działań marketingowych małej firmy oraz budowania marki osobistej. Swoją wiedzą podzielą znani i cenieni eksperci świata social mediów. 

Aplikuj do 11 listopada br. na:

https://app.becas-santander.com/pl/program/biznes_w_praktyce_2021

 • Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career - University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego. W ramach programu uczestnicy wybiorą  jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics.

Aplikuj do 23 listopada br. na:

https://app.becas-santander.com/pl/program/santander-scholarships-language-english-to-boost-your-career-university-of-pennsylvania

Więcej możliwości

W artykule przedstawiliśmy tylko wybrane programy, oferta jest o wiele bogatsza, dlatego zapraszamy na santander-grants.com - gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Stypendia Santander

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie.

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.

  Aktualności

  Data dodania
  6 października 2021