Studencki Turniej Negocjacyjny w Lublinie

Koło Mediacji i Negocjacji zaprasza do udziału w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym, który odbędzie się 5 grudnia 2015 r. o godzinie 9.30 na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. STN to szansa na sprawdzenie swoich kompetencji negocjacyjnych, zdobycie nowych doświadczeń jak również dobra zabawa ! Zapisy do 2.12. 2015 r.

Studencki Turniej Negocjacyjny jest projektem realizowanym przez Studenckie Koło Naukowe „Negocjator” przy Szkole Głównej Handlowej. W tym roku odbędzie się jego już XIV edycja. Turniej organizowany jest już od kilkunastu lat, a każdego roku członkowie koła wkładają w niego mnóstwo pasji i zaangażowania. Współpraca z kołami naukowymi z uczelni wyższych z innych miast, którą udało się nawiązać, sprawia, że jest to projekt prawdziwie ogólnopolski.

Turniej realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszym z nich są kwalifikacje, które odbędą się 5 grudnia 2015 r.  jednocześnie na uniwersytetach w Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku  i Wrocławiu. Na każdej z tych uczelni zmierzy się 12 trzyosobowych zespołów, wśród których zostaną wyłonieni finaliści. To właśnie oni przejdą do drugiego etapu turnieju, który odbędzie się w marcu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Pojedynczy etap w ramachStudenckiego Turnieju Negocjacyjnego składa się z kilku rund, których celem jest osiągnięcie porozumienia.  Uczestnicy przygotowują się do negocjacji na podstawie  otrzymanego wcześniej scenariusza. Jest nim kilkustronny case study wypracowany przez członków koła. Tematyka negocjacji związana jest głównie z życiem gospodarczym – często dotyczy takich kwestii jak restrukturyzacja kolejnictwa czy też fuzja spółek akcyjnych.

Drużyna, która zwycięży w Studenckim Turnieju Negocjacyjnym będzie reprezentować Polskę podczas międzynarodowego turnieju, Warsaw Negotiation Round.

Celem projektujest rozwinięcie umiejętności negocjacyjnych wśród uczestników turnieju, a także promocja idei negocjacji jako elementu nie tylko relacji biznesowych, ale także codziennej egzystencji.

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/events/

www.facebook.com/Studencki-Turniej-Negocjacyjny/

    Aktualności

    Data dodania
    30 listopada 2015