Podsumowanie I Ogólnopolskiego Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego

W imieniu Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Lublin chcieliśmy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom I Ogólnopolskiego Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego, którzy nie bali się stanąć w szranki z innymi, a także pogratulować im ogromnej wiedzy w tej dziedzinie.

Podziękowania należą się także wszystkim, którzy pomagali nam w organizacji zarówno Konkursu, jak i Gali Finałowej. W szczególności Katedrze Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji na czele z kierownikiem  prof. dr hab. Marianem Zdybem oraz Kancelarii Prawnej Filipek&Kamiński, a także wielu organizacjom, które objęły swymi patronatami honorowymi i medialnymi nasze wydarzenie. Dzięki nim jego prestiż był jeszcze większy.

Wyrazy wdzięczności składamy także Wszystkim zgromadzonym w Sali Widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego ACK UMCS ,,Chatka Żaka” na Gali Finałowej, którzy poświęcili swój cenny czas, by razem z nami uczestniczyć w tak ważnym dla nas wydarzeniu.

Liczymy, że w tym roku zaskoczyliśmy Was, oczywiście pozytywnie jeszcze bardziej niż w poprzednimi i że  miesiące naszych starań i przygotowań nie poszły na marne.  Mamy nadzieję, że udowodniliśmy, że ELSA Lublin zasłużyła na organizację I ogólnopolskiej edycji Konkursu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

    Aktualności

    Data dodania
    31 marca 2015