Media społecznościowe

Facebook

www.facebook.com/umcslublin

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na UMCS? Nic prostszego! Dołącz do nas na Facebooku. To właśnie tutaj publikujemy wiadomości dotyczące życia akademickiego, chwalimy się osiągnięciami naszych pracowników i studentów, a także ich odkryciami i wynalazkami. Na Facebooku prowadzimy webinaria kierowane w szczególności do kandydatów na studia oraz studentów. W ramach #meetup_UMCSxSantander na naszym profilu gościliśmy aktora Artura Barcisia, komentatora sportowego Bożydara Iwanowa oraz twórcę kanału 7 metrów pod ziemią, Rafała Gęburę. Tworzymy społeczność, która liczy obecnie ponad 58 tysięcy użytkowników.

Instagram

www.instagram.com/umcs_lublin

Znajdź nas na Instagramie! Konto @umcs_lublin to ponad 10 tysięcy obserwujących użytkowników, co czyni go jednym z najpopularniejszych uniwersyteckich profili instagramowych w Polsce. Chcesz przejąć nasz profil? Zgłoś się do akcji „Weekend ze studentem” i pokaż nam, jak wyglądają Twoje studia! Jesteś członkiem koła naukowego? Pochwal się jak wygląda Wasza praca! Zainspiruj się życiem uniwersyteckim na UMCS i razem z nami twórz wyjątkowy profil UMCS na Instagramie

YouTube

www.youtube.com/user/UMCStube

Zajrzyj na nasz kanał w serwisie YouTube. Do tej pory zasubskrybowało nas prawie 600 osób. Prezentujemy naszym subskrybentom nowe filmy popularnonaukowe, wywiady oraz vlogi tworzone przez studentów polskich i zagranicznych. Pokazujemy UMCS jako miejsce, w którym pracują i studiują ludzie z pasją, odnoszący sukcesy na polu naukowym i podejmujący ciekawe inicjatywy. Materiały wideo zamieszczane na platformie YouTube będą stanowią atrakcyjną dla szerokiego grona odbiorców formę ukazania potencjału naszej uczelni oraz promowania osiągnięć członków społeczności akademickiej. 

Wszystkich pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów gorąco zachęcamy do współpracy oraz zgłaszania chęci realizacji filmów na kanał UMCS na YouTube wraz z propozycjami tematów za pośrednictwem formularza.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: promocjanauki@poczta.umcs.lublin.pl


Dbając o jakość prezentowanych materiałów, korzystamy z pomocy wyspecjalizowanej agencji interaktywnej emedia. Współpracujemy w zakresie Facebook Ads i Google Ads, emedia dba o jakość i widoczność przygotowanych reklam.
www.emedia.com.pl