Zjazd Absolwentów UMCS na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki - 14.06.2014 r.

Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa Absolwentów, Pracowników i Gości na Zjazd Absolwentów UMCS oraz Piknik UMCS w dniu 14 czerwca 2014 r.

Z okazji obchodów Jubileuszu 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie mam zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na Zjazd Absolwentów połączony z Piknikiem UMCS, który odbędzie się 14 czerwca 2014 r. Zjazd to doskonała okazja nie tylko do spotkania się i integracji absolwentów lecz także do refleksji nad historią Uczelni i perspektywami Jej rozwoju. Proszę o przekazanie informacji Koleżankom i Kolegom. Mam nadzieję, że uświetnicie Państwo jubileusz swoją obecnością.

Z wyrazami szacunku,

Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS

dr hab. Zbigniew Korczak, prof. nadzw.


Program Zjazdu Absolwentów UMCS na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki (PDF)

Pikniku UMCS (PDF)


Szczegółowe informacje, dotyczące wydarzeń organizowanych na naszym Wydziale oraz w ramach Pikniku, który odbędzie się na terenie Targów Lublin S.A., znajdują się na stronie internetowej Wydziału: www.mfi.umcs.pl w zakładce "Dla absolwentów".

Wszelkich informacji udziela również wydziałowy koordynator Zjazdu - dr Artur Markowski.

tel. 81 537 50-32

e-mail: artur.markowski@umcs.lublin.pl, artur.markowski72@gmail.com). 


PROGRAM RAMOWY ZJAZDU


10.00 – 13.00: spotkania Absolwentów z Władzami Wydziałów (wśród zaplanowanych atrakcji są: wykłady otwarte, wspomnienia i dyskusje, pokazy, prezentacje filmowe i multimedialne, wystawy fotograficzne, koncerty, zwiedzanie Wydziałów). 

14.00 – 2.00:  Piknik UMCS (w trakcie imprezy zaplanowane są: liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci, konkursy z nagrodami, wystawa jubileuszowa, galeria wspomnień, ogródek gastronomiczny, stoiska promocyjne Uczelni, miasta i regionu oraz firm i instytucji współpracujących z UMCS, pokazy i występy zespołów z ACK UMCS „Chatka Żaka” oraz koncert gwiazdy wieczoru  - zespołu Bajm).

Do wstępu na Piknik UMCS, odbywający się na terenie Targów Lublin SA, upoważnia zakup w dniu wydarzenia cegiełki o nominale 20 PLN na remont Sali Widowiskowej ACK „Chatka Żaka” w ramach akcji „Absolwenci UMCS Swojej Chatce”. 

Dzieci do lat 12 – WSTĘP WOLNY z rodzicami bądź opiekunami, którzy zakupili cegiełkę.

    Aktualności

    Data dodania
    14 maja 2014