Zapisy na pogotowie przedmaturalne z fizyki

17 grudnia 2019 r. zostały otwarte zapisy na pogotowie przedmaturalne z fizyki. Bezpłatne zajęcia dla maturzystów będą odbywać się w Instytucie Fizyki UMCS w dniach 13-17 stycznia 2020 r.

Jak co roku Instytut Fizyki wspólnie z Lubelskim Oddziałem PTF i Stowarzyszeniem LuTEN organizuje cykl bezpłatnych zajęć dla maturzystów. W roku 2020 odbędą się one w dniach 13-17 stycznia.

Pogotowie przedmaturalne to krótki kurs przygotowujący do egzaminu dojrzałości z fizyki na poziomie rozszerzonym. Pomaga on uczniom usystematyzować wiedzę, zwrócić uwagę na najważniejsze zagadnienia wymagane na egzaminie i uzupełnić ewentualne braki. Pogotowie nie zastąpi regularnej nauki, ale wspomoże zajęcia prowadzone w szkole średniej. Kurs obejmuje wykłady z pokazami eksperymentów, ćwiczenia w rozwiązywaniu zadań oraz doświadczenia wykonywane przez uczniów.

Termin i miejsce: Zajęcia trwają 5 dni. Będą odbywać w trakcie ferii zimowych (13-17 stycznia 2020 roku) w salach dydaktycznych Instytutu Fizyki UMCS w Lublinie.

Czas trwania jednego spotkania: 5 godzin, w godz. 14.00-19.00

Liczba dostępnych miejsc: 120

Zapisy na stronie: www.pogotowieprzedmaturalne.umcs.pl


Kontakt:

Instytut Fizyki UMCS

ul. Radziszewskiego 10
20-031 Lublin

e-mail: pogotowieprzedmaturalne@umcs.pl


Dodatkowe informacje prasowe o wydarzeniu można znaleźć na stronach:

    Aktualności

    Autor
    Małgorzata Lipczyńska
    Data dodania
    9 stycznia 2020