Widening Info Day

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w wydarzeniu, współorganizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE pod nazwą Widening Info Day.

W dniu 20 czerwca br. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Komisją Europejską organizuje w Warszawie wydarzenie Widening Info Day. Wydarzenie zostanie poświęcone omówieniu instrumentów TwinningERA Chairs i Widening Fellowships. W spotkaniach, obok przedstawiciela KE, udział wezmą także przedstawiciele tzw. success stories z Polski, Estonii i Portugalii. Spotkania są otwarte dla szerokiej publiczności, ale w szczególności dla osób zainteresowanych aplikowaniem do wskazanych instrumentów w tegorocznych konkursach Twinning, ERA Chairs i Widening Fellowships. Wydarzenie w całości będzie odbywało się w języku angielskim. Wydarzenie organizowane jest w ramach europejskiego projektu NCP_WIDE.NET

Lokalizacja: Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN, ul. Pawińskiego 5B, Sala Rady Naukowej. Godziny: 9:30 – 15.30. 

Szczegółowe informacje

Zespół ds. Projektów Badawczych Międzynarodowych
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej  

tel. 81 537 54 98 (58)  
e-mail: olga.pliszczynska@umcs.plmagdalena.pokrzycka@umcs.pl,   
anna.kotula@poczta.umcs.lublin.pl

    Aktualności

    Data dodania
    3 czerwca 2018