Ubezpieczenie dla pracowników UMCS

Od 1 stycznia 2014 r. zostały zaproponowane nowe warunki ubezpieczenia w ramach „Klubu PZU Pomoc w Życiu”, specjalnie dla pracowników UMCS oraz ich współmałżonków i pełnoletnich dzieci.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2014 r. zostały zaproponowane nowe warunki ubezpieczenia w ramach „Klubu PZU Pomoc w Życiu”, specjalnie dla pracowników UMCS oraz ich współmałżonków i pełnoletnich dzieci, dające możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego z szerszym niż do tej pory zakresem świadczeń oraz stwarzające okazję do skorzystania z szeregu zniżek. Dodatkowo do ubezpieczenia będą mogli dołączyć pracownicy do 80. roku życia oraz partnerzy życiowi pracowników Uniwersytetu. Obecnie z powyższych rozwiązań korzysta wiele uczelni wyższych, m.in. Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Osoby, które nie chcą zmieniać warunków ubezpieczenia mogą pozostać na dotychczasowych zakresach ochrony ubezpieczeniowej.

Wszystkich zainteresowanych pracowników UMCS prosimy o wypełnienie Wniosku Przystąpienia do Ubezpieczeń (wniosek dostępny w załączniku lub u pracowników Biura Płac) i złożenie go do Biura Płac Centrum Kadrowo-Płacowego UMCS, IX piętro Rektoratu, pok. 905. Data wpływu wniosku decydować będzie o początku odpowiedzialności w ubezpieczeniu: 01.01.2014 lub 01.02.2014 r.

Biuro Płac
Centrum Kadrowo-Płacowe UMCS

    Aktualności

    Data dodania
    21 stycznia 2014