Rusza zakładowy punkt szczepień na UMCS

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w dniach 19-20 czerwca br. rozpoczną się szczepienia przeciwko COVID-19 organizowane na UMCS w ramach zakładowego punktu szczepień.

Akcja szczepień na naszej uczelni zostanie przeprowadzona w obiekcie Centrum Kultury Fizycznej przy ul. Langiewicza 22.

Pracownicy uczelni, studenci i doktoranci, a także osoby współpracujące z UMCS (zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), które wypełniły formularz zgłoszeniowy dotyczący udziału w akcji szczepienia, na wskazany numer kontaktowy oraz adres e-mail otrzymają szczegółowe informacje o dacie i godzinie podania pierwszej dawki szczepionki.

Jednocześnie informujemy, że studenci mieszkający poza Lublinem i planujący zaszczepić się w zakładowym punkcie szczepień, mają możliwość skorzystania z odpłatnego noclegu w wybranych domach studenckich UMCS, w ramach dostępnego limitu miejsc. W celu rezerwacji miejsca należy skontaktować się z administracją danego domu studenckiego.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami potwierdzamy również, że osoby zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19 w ramach zakładowego punktu szczepień na UMCS, otrzymają szczepionkę mRNA firmy Pfizer / BioNTech.

 

    Aktualności

    Autor
    Małgorzata Lipczyńska
    Data dodania
    14 czerwca 2021