Rejestracja projektów realizowanych przez Wydział MFI na Lubelski Festiwal Nauki (do 4.06.br.).

Do 4 czerwca (niedziela) trwa nabór projektów w ramach XIV edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 24-30 września pod hasłem „Nauka – pomiędzy tradycją a współczesnością".

Szanowni Państwo,
rozpoczęło się zgłaszanie projektów (potrwa do 4 czerwca br.) na XIV Lubelski Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 24-30 września 2017. Od wielu lat cieszy się on ogromnym zainteresowaniem szkół z całego regionu. Świadczy o tym chociażby fakt, że znakomita większość przygotowanych dla uczestników miejsc zostaje zarezerwowana w ciągu kilku godzin od uruchomienia rejestracji. Do Lublina, Puław, Dęblina, Stalowej Woli i innych ośrodków zjeżdżają przez cały tydzień uczniowie z wszystkich typów szkół. Informacje o festiwalowych wydarzeniach pojawiają się w prasie, radiu, telewizji i mediach społecznościowych. Jest to świetna okazja, aby pokazać kierunki badań prowadzonych na naszym Wydziale oraz bazę dydaktyczną jaką dysponujemy. Jeżeli chcemy przyciągnąć dobrych kandydatów na studia nie możemy nie wykorzystywać takich okazji i oddawać pola konkurencji. Zachęcamy wszystkich pracowników Wydziału do aktywnego udziału w LFN.
Więcej informacji można znaleźć na stronie http://festiwal.lublin.pl, u wydziałowego koordynatora festiwalu dr. Artura Markowskiego lub dr. Piotra Kowalskiego (IM UMCS).


Aby zgłosić swój projekt należy wejść na stronę www.festiwal.lublin.pl/chce-prowadzic-projekt/ i postępować zgodnie z udostępnioną na niej instrukcją. 

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów podczas procesu rejestracji projektu, prosimy o kontakt z organizatorami: info@festiwal.lublin.pl lub z wydziałowym koordynatorem LFN. 

    Aktualności

    Data dodania
    31 maja 2017