Piknik dla pracowników z okazji 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej - 13.09.2014 r.

13 września br. (sobota) w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbędzie się organizowany z okazji 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Piknik dla Pracowników.

Szanowni Państwo,

13 września br. (sobota) w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbędzie się organizowany z okazji 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej Piknik dla Pracowników. Gwiazdą spotkania będzie zespół „Czerwone Gitary”. Szczegóły, dotyczące bardzo atrakcyjnego dla całych rodzin programu zostaną Państwu przekazane na początku września, jednak już teraz, ze względu na wakacyjne urlopy wielu z Państwa pragnę serdecznie zaprosić wszystkich do wspólnego, wrześniowego świętowania.

Mam wielką nadzieję, że uwzględnią Państwo to zaproszenie w swoich planach a Piknik stanie się bardzo dobrą okazją do świetnej zabawy i zarazem przyczyni się do pogłębienia więzi Pracowników ze swoją Uczelnią.

Zgłoszenia udziału w Pikniku należy kierować do Działu Organizacyjno-Prawnego UMCS: piknik@poczta.umcs.lublin.pl.


Ponadto pragnę przypomnieć, że trwają prace nad elektronicznym Słownikiem Biograficznym Absolwentów UMCS, którego publikacja planowana jest na koniec października 2014 roku. Dlatego zachęcam tych z Państwa, którzy są naszymi absolwentami do wzięcia udziału w tym projekcie, będącym swojego rodzaju „albumem rodzinnym”, uświetniającym obchody jubileuszu naszej Alma Mater. Dostęp do tego systemu można uzyskać na stronie www.absolwent.umcs.pl lub przesłać swoje dane kontaktowe do p. Anny Jakubaszek (anna.jakubaszek@poczta.umcs.lublin.pl). 

Z wyrazami szacunku,

Prof. Stanisław Michałowski,

Rektor UMCS

    Aktualności

    Data dodania
    1 sierpnia 2014