NowyLevel.pl – pierwszy europejski otwarty portal dla innowatorów Przemysłu 4.0

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS zaprasza do zapoznania się z nową inicjatywą - NowyLevel.pl. Jest to pierwszy europejski otwarty portal dla innowatorów Przemysłu 4.0.

Platforma Nowy Level stanowi przestrzeń do spotkania się nauki z biznesem, gdzie innowacyjne rozwiązania naukowców mają szanse zastosowania/wykorzystania w przemyśle wydobywczym. Kluczowym jej zadaniem jest dyfuzja wiedzy i innowacji w gospodarce, budowanie sieci kooperacji i ułatwianie dostępu do nowych technologii w przemyśle wydobywczym.

Dzięki platformie zgłaszający może zrobić pierwszy krok, który umożliwi mu udział w realizacji wybranych projektów przeznaczonych do komercjalizacji. Ponadto portal umożliwia dostęp do portalu wiedzy związanej z tematyką górniczą. NowyLevel.pl to również portal społecznościowy zrzeszający profesjonalistów związanych z branżą górniczą, a także z firm okołogórniczych oraz wszystkich pasjonatów tak ważnej gałęzi gospodarki.

Wśród partnerów portalu są: JSW Innowacje - pomysłodawca oraz AGH w Krakowie, Politechnika Śląska, GIG, Instytut Chemicznej Przeróbki węgla, ITG KOMAG oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Technik Innowacyjnych EMAG.

Więcej informacji dostępnych na: https://www.nowylevel.pl/

 

    Aktualności

    Autor
    Małgorzata Lipczyńska
    Data dodania
    5 sierpnia 2020