Międzynarodowa konferencja ,,Perspektywy - Women in Tech Summit 2020'' - 8 - 9 grudnia 2020 r. online

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" organizuje III edycję wyjątkowego wydarzenia "Perspektywy - Women in Tech Summit 2020”.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici Mówcy z całego świat, m.in., Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.

Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Strona internetowa oraz szczegółowe informacje: www.womenintechsummit.pl

Zapraszamy studentki i pracownice naukowe Wydziału do wzięcia udziału w tym unikatowym wydarzeniu. Aby dostać darmowy bilet studentki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy. Dla zainteresowanych Pań z kadry naukowej dostarczone będą darmowe kody na bilety - w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem lub koordynatorem Wydziału MFiI.


Koordynator z Wydziału MFiI                                                         e-mail:malgorzata.lipczynska@poczta.umcs.lublin.pl                  

 

 

    Aktualności

    Autor
    Małgorzata Lipczyńska
    Data dodania
    3 listopada 2020