Konkurs Galileo Masters 2015 - spotkanie informacyjne

W imieniu organizatorów Blue Dot Solutions sp. z o.o. mamy zaszczyt zaprosić studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na spotkanie informacyjne poświęcone polskiej edycji międzynarodowego konkursu Galileo Masters 2015. Spotkanie odbędzie się 25.05.2015 r. o godz. 16.00 w Auli Instytutu Informatyki UMCS (sala 105, I piętro, ul. Akademicka 9, Lublin).

Celem konkursu jest poszukiwanie innowacyjnych pomysłów na zastosowania nawigacji satelitarnej (GNSS) i geolokalizacji oraz wsparcie realizacji tych pomysłów. Do konkursu mogą być zgłoszone pomysły na aplikacje, urządzenia, usługi mające zastosowanie w praktycznie każdej dziedzinie, od rozrywki, sportu, turystyki, zastosowań indywidualnych po transport, rolnictwo, rozwiązania dla biznesu, administracji i służb publicznych. W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne, jak i zespoły osób, firmy, placówki naukowe i edukacyjne.

Więcej informacji na stronach konkursu: www.galileo-masters.plwww.esnc.info.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nawigacji satelitarnej GNSS oraz jej zastosowaniach? Masz pomysł na wykorzystanie nawigacji w dowolnej dziedzinie? Zapraszamy na spotkanie informacyjne. 

Adrian Gogacz KN, Informatyków UMCS
Robert Lubański, Mars Society Polska


Więcej informacji (Facebook)

    Aktualności

    Data dodania
    13 maja 2015