Konferencja Online Sympozjum Młodych Naukowców 2021

 
Komitet Organizacyjnego SMN 2021 pragnie serdecznie zaprosić studentów oraz doktorantów do wzięcia czynnego udziału w VII edycji ogólnopolskiej konferencji Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki UW 2021. W tym roku z uwagi na obostrzenia odbędzie się ona w formie online w dniach 30 sierpnia - 3 września 2021 roku na platformie Zoom. Organizatorami konferencji są Koło Naukowe "Nanorurki" oraz Wydział Fizyki UW.

Konferencja ta ma na celu umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania swoich wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych. Dodatkowo umożliwia ona zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

W tym roku referaty ustne będą wygłaszane na platformie Zoom, zaś plakaty będą omawiane podczas równoległych zdalnych dyskusji z ich autorami. Organizator liczy na to, że forma online pozwoli podtrzymać integrację polskiego środowiska studentów fizyki, a wirtualne dyskusje będą równie ożywione jak podczas poprzednich edycji Sympozjum. Ponadto harmonogram Sympozjum przewiduje wykłady na żywo zaproszonych prelegentów oraz ciekawe warsztaty online z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.

Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 31 maja br. za pomocą formularza https://forms.gle/Hrzt7wV6KcHpGy2DA. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się za pomocą formularza https://forms.gle/sJm6sKsscrWExw5ZA do 22 sierpnia br.
 
Rejestracja dla uczestników anglojęzycznych jest dostępna pod następującymi linkami: uczestnicy czynni: https://forms.gle/NQeuaCdFtpXgY8sC7 (do 31 maja), uczestnicy bierni: https://forms.gle/Z9dgbTBnT3CDT8wq5 (do 22 sierpnia).

Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej: smn.fuw.edu.pl i facebookowej: https://www.facebook.com/SMNFUW/.

Źródło: Olga Kochanowska, Komitet Organizacyjny SMN 2021

    Aktualności

    Autor
    Małgorzata Lipczyńska
    Data dodania
    22 kwietnia 2021