Akademicki Jarmark Świąteczny - relacja z wydarzenia

6 grudnia na placu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie miał miejsce Akademicki Jarmark Świąteczny. Jego celem była integracja całej społeczności akademickiej, wsparcie Fundacji i Stowarzyszeń oraz społeczności sąsiedzkich działających na obszarze całego miasta.

W jego trakcie zbierane były datki na m.in. Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie, a także Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

W Jarmarku wzięli także studenci z Koła Dydaktyków MaFiI! Sprzedawali oni ręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Zachęcamy do obejrzenia relacji z Jarmarku, którą przygotowała telewizja TVP 3 Lublin. Znajdziecie tam również wypowiedzi studentek z naszego Wydziału.

>>Link do filmu<<

Podczas Jarmarku można było również częstować się darmową kawą, herbatą oraz gorącą czekoladą. O ciepłe napoje zadbała firma Sollers Consutling w porozumieniu z Władzami Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki.

Poniżej można zapoznać się z fotogalerią z Akademickiego Jarmarku Świątecznego, a my już dzisiaj zapraszamy na Wigilię Akademicką, która odbędzie się 14 grudnia w Akademickim Centrum Kultury i Mediów "Chatce Żaka"!

    Aktualności

    Data dodania
    8 grudnia 2022