44. Zjazd Fizyków Polskich, Wrocław - 10-15 września 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 44 Zjeździe Fizyków Polskich!

Szanowni Państwo!
Drogie Koleżanki! Drodzy Koledzy!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 44 Zjeździe Fizyków Polskich, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 10-15 września 2017 roku w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 8.

Zjazd organizowany jest przez Wrocławski Oddział PTF oraz Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Wrocławski, Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu.

Patronami zjazdu są Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dr Jarosław Gowin oraz Prezydent Wrocławia, dr Rafał Dudkiewicz.

W ramach Zjazdu, najważniejszego spotkania fizyków polskich, wygłoszonych będzie kilkanaście wykładów plenarnych, odbędą się sesje specjalistyczne i plakatowe, obejmujące różne dziedziny fizyki. Zaprezentowane zostaną wyniki badań polskich naukowców pracujących w kraju i zagranicą, wykłady plenarne wygłoszą również zaproszeni wybitni fizycy z całego świata. Zjazd będzie okazją do dyskusji, wymiany poglądów, promocji swoich dokonań i nawiązania współpracy, dając szansę na spotkanie dla doświadczonych i początkujących fizyków. Ważnym elementem obrad będą sesje poświęcone nauczaniu i popularyzacji fizyki , umożliwiając zbliżenie środowiska naukowego i nauczycielskiego.

W trakcie Zjazdu odbędzie się Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Fizycznego.

Więcej informacji na stronie http://44zfp.pwr.edu.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Sekretarz Zjazdu
Paweł Potasz

    Aktualności

    Data dodania
    16 stycznia 2017