10-lecie Lubelskiej Wyżyny IT - zapraszamy!

10-lecie Lubelskiej Wyżyny IT to święto całego środowiska informatycznego, pełnego pasjonatów i specjalistów z zakresu nowych technologii, reprezentujących firmy, instytucje otoczenia biznesu, uczelnie a także szkoły. W programie obchodów przedstawiciel każdej z tych grup może znaleźć coś dla siebie.

W programie wydarzeń znajdują się także prezentacje, wykłady i warsztaty, które poprowadzą pracownicy naukowi Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki!

W agendzie wydarzeń przewidziano warsztaty i prelekcje m.in. z zakresu: programowania w języku Python, tworzenia gier komputerowych, sztucznej inteligencji, przyszłości świata IT, tworzenia aplikacji mobilnych w technologii React Native, grafiki 3D, internetu rzeczy czy też cyberbezpieczeństwa. W ofercie znalazły się także meetupy technologiczne z takich obszarów jak np.: Modele tabelaryczne Analysis Services, chmura AWS, App-like reports – interaktywne raporty w Power BI czy projektowanie assetów 3d do gier. Uczestnicy będą dodatkowo mieli okazję do udziału w indywidualnych spotkaniach z przedstawicielami firm, zapoznania się ze specyfiką pracy wewnątrz organizacji, poznania wymagań na poszczególnych stanowiskach pracy, a także uzyskania cennych porad jak rozpocząć karierę w tym sektorze.

Pełny program zawierający szczegółowe opisy wydarzeń oraz regulamin Obchodów 10-lecia Lubelskiej Wyżyny IT znajdują się na stronie https://lwit.lublin.eu/10-lecie/. W przypadku każdego z wydarzeń obowiązuje indywidualna forma zapisów (informacja o sposobie rejestracji znajduje się w opisach poszczególnych wydarzeń).

    Aktualności

    Data dodania
    4 listopada 2022