Webinar "Polski Ład - w pytaniach, znajdźmy odpowiedzi"

Studenckie Koło Naukowe Prawników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na  darmowy webinar pt."Polski Ład - w pytaniach, znajdźmy odpowiedzi, organizowany przy współpracy z kancelarią CMS , który odbędzie się dnia 28 lutego 2022r. o godzinie 17:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in. następujące zagadnienia:

• Podstawowe zmiany w PIT dla prowadzących działalność gospodarczą
• PIT od umów o pracę – nowe progi podatkowe, kwota wolna i ulga „dla klasy średniej”
• Nowy podatek u źródła w CIT
• Nowe zwolnienia i ulgi w CIT

Osobą, która rozwieje wszelkie wątpliwości związane z nowelizacją prawa podatkowego będzie Rafał Kołkowski - doradca podatkowy w Zespole Podatkowym w Departamencie Transakcji i Prawa Spółek w CMS.

Jest on absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Studiował również na Frankfurt School of Finance & Management we Frankfurcie nad Menem.

Pan Rafał doradza w sprawach podatkowych i korporacyjnych klientom polskim i zagranicznym w zakresie optymalnych rozwiązań podatkowych (CIT, VAT, akcyza) oraz ich bieżącej działalności. Poza bieżącym doradztwem, zajmuje się projektami optymalizacji transakcji sprzedaży przedsiębiorstwa lub udziałów spółek oraz uczestniczy w postępowaniach przed organami podatkowymi.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu - nie możecie go przegapić! 
Gwarantujemy, że nabyta podczas spotkania wiedza zaprocentuje w trudnych czasach komplikacji podatkowych. 

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: spp.sknp.umcs@gmail.com

    Aktualności

    Autor
    Mateusz Artemuk
    Data dodania
    16 lutego 2022